شماره تماس : 09303822445
ساعات پاسخگويي : 10 تا 18
از پاسخگويي در ساعات ديگر معذوريم

Email : Sobhisoft@gmail.com
  
آيا برنامه B15 توانسته است خواسته هاي شما را عملي كند؟
نحوه فعالسازي نسخه آندرويد :
در صورتي كه نسخه آزمايشي برنامه را دانلود كرده و مي خواهيد آنرا فعال كنيد بايد بدين صورت عمل نماييد ابتدا وارد منوي اصلي برنامه شويد با انتخاب گزينه فعالسازي برنامه ، كادري به شما نمايش داده مي شود كه در آن قسمت كد دستگاه نمايان است ، هنگامي كه كد دستگاه خود را يافتيد با ورود به صفحه خريد كد فعالسازي نسخه آندرويد مراحل خريد را انجام دهيد .
تصاوير زير نشان گر اين ماجرا هستند
   
در قسمت خريد ابتدا نام و ايميل خود را صحيح وارد نماييد (كد فعالسازي خريداري شده بعد از موفق بودن خريد به ايميلتان ارسال مي گردد) و سپس در قسمت كد دستگاه ، كد دستگاه خود را وارد نموده و سپس با زدن دكمه "با قبول شرايط ذكر شده مرا به خريد كد راهنمايي كن" را كليك مي كنيد بعد از كليك فاكتوري به شما نمايش داده مي شود كه اطلاعات خريد شما در آن قيد شده است با كليك بر روي دكمه انجام خريد وارد سايت درگاه اينترنتي بانك هاي ملت ، پاسارگاد و يا پارسيان مي شويد كه در آن قسمت بايد اطلاعات كارت شتابي خود را وارد نماييد و سپس بر روي دكمه پرداخت كليك نماييد . بعد از اين مراحل مجدد وارد سايت مي شويد و در صورتي كه خريد شما نزد بانك پذيرفته شده باشد ، كد فعالسازي به شما نمايش داده خواهد شد . در قسمت نمايش كد فعالسازي يك باركد از نوع QRCode نمايان است كه شما مي توانيد از طريق قسمت فعالسازي برنامه و زدن دكمه باركدخوان ، دوربين گوشي تان را به سمت باركد نمايش داده شده قرار داده تا برنامه كد فعالسازي را از طريق باركدخوان بخواند.
 سپس در صورتي كه كد درست وارد شده باشد پيغامي مبني بر اينكه برنامه شما فعال شده داده مي شود . كه در اين صورت برنامه بصورت كامل فعال شده و شما مي توانيد از تمامي قسمت هاي برنامه استفاده نماييد.
توجه : كد فعالسازي در صورت تعويض رام دستگاه و يا بازگرداندن دستگاه به حالت كارخانه (ريست كلي) تغيير نمي كند و شما مي توانيد از همان كد فعالسازي خريداري شده خود بعد از حالت هاي ذكر شده استفاده نماييد.
نحوه فعالسازي نسخه ويندوز :
به قسمت خريد كد كاربري نسخه ويندوز در منوي سايت مي رويد در آنجا نام و ايميل خود را وارد مي كنيد و سپس بر روي دكمه "با قبول شرايط ذكر شده مرا به خريد كد راهنمايي كن" كليك مي كنيد بعد از كليك فاكتوري به شما نمايش داده مي شود كه اطلاعات خريد شما در آن قيد شده است با كليك بر روي دكمه انجام خريد وارد سايت پرداخت اينترنتي بانك پارسيان مي شويد كه در آن قسمت بايد اطلاعات كارت شتابي خود را وارد نماييد و سپس بر روي دكمه پرداخت كليك نماييد . بعد از اين مراحل مجدد وارد سايت مي شويد و در صورتي كه خريد شما نزد بانك پذيرفته شده باشد ، كد كاربري خريداري شده نمايش داده خواهد شد . وارد برنامه مي شويد . سپس در قسمت راهنما و گزينه فعالسازي برنامه را كليك مي كنيد . بعد با وارد كردن كد كاربري در قسمت كد كاربري و با زدن دكمه دريافت كد فعالسازي ، كد فعالسازي در صورت داشتن مجوز صادر مي شود و در آن قسمت نمايش داده مي شود  و با زدن دكمه تاييد برنامه فعال مي شود و شما مي توانيد از تمامي قسمت هاي برنامه استفاده نماييد . تصاوير و متن كامل فعالسازي در راهنماي برنامه موجود است.