لطفا جهت دریافت پشتیبانی توسط تلگرام بر روی نماد تلگرام کلیک کنید


Email : Sobhisoft@gmail.com
  
آیا برنامه B15 توانسته است خواسته های شما را عملی کند؟
نحوه فعالسازی نسخه آندروید :
در صورتی که نسخه آزمایشی برنامه را دانلود کرده و می خواهید آنرا فعال کنید باید بدین صورت عمل نمایید ابتدا وارد منوی اصلی برنامه شوید با انتخاب گزینه فعالسازی برنامه ، کادری به شما نمایش داده می شود که در آن قسمت کد دستگاه نمایان است ، هنگامی که کد دستگاه خود را یافتید با ورود به صفحه خرید کد فعالسازی نسخه آندروید مراحل خرید را انجام دهید .
تصاویر زیر نشان گر این ماجرا هستند
   
در قسمت خرید ابتدا نام و ایمیل خود را صحیح وارد نمایید (کد فعالسازی خریداری شده بعد از موفق بودن خرید به ایمیلتان ارسال می گردد) و سپس در قسمت کد دستگاه ، کد دستگاه خود را وارد نموده و سپس با زدن دکمه "با قبول شرایط ذکر شده مرا به خرید کد راهنمایی کن" را کلیک می کنید بعد از کلیک فاکتوری به شما نمایش داده می شود که اطلاعات خرید شما در آن قید شده است با کلیک بر روی دکمه انجام خرید وارد سایت درگاه اینترنتی بانک های ملت ، پاسارگاد و یا پارسیان می شوید که در آن قسمت باید اطلاعات کارت شتابی خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید . بعد از این مراحل مجدد وارد سایت می شوید و در صورتی که خرید شما نزد بانک پذیرفته شده باشد ، کد فعالسازی به شما نمایش داده خواهد شد . در قسمت نمایش کد فعالسازی یک بارکد از نوع QRCode نمایان است که شما می توانید از طریق قسمت فعالسازی برنامه و زدن دکمه بارکدخوان ، دوربین گوشی تان را به سمت بارکد نمایش داده شده قرار داده تا برنامه کد فعالسازی را از طریق بارکدخوان بخواند.
 سپس در صورتی که کد درست وارد شده باشد پیغامی مبنی بر اینکه برنامه شما فعال شده داده می شود . که در این صورت برنامه بصورت کامل فعال شده و شما می توانید از تمامی قسمت های برنامه استفاده نمایید.
توجه : کد فعالسازی در صورت تعویض رام دستگاه و یا بازگرداندن دستگاه به حالت کارخانه (ریست کلی) تغییر نمی کند و شما می توانید از همان کد فعالسازی خریداری شده خود بعد از حالت های ذکر شده استفاده نمایید.
نحوه فعالسازی نسخه ویندوز :
به قسمت خرید کد کاربری نسخه ویندوز در منوی سایت می روید در آنجا نام و ایمیل خود را وارد می کنید و سپس بر روی دکمه "با قبول شرایط ذکر شده مرا به خرید کد راهنمایی کن" کلیک می کنید بعد از کلیک فاکتوری به شما نمایش داده می شود که اطلاعات خرید شما در آن قید شده است با کلیک بر روی دکمه انجام خرید وارد سایت پرداخت اینترنتی بانک پارسیان می شوید که در آن قسمت باید اطلاعات کارت شتابی خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید . بعد از این مراحل مجدد وارد سایت می شوید و در صورتی که خرید شما نزد بانک پذیرفته شده باشد ، کد کاربری خریداری شده نمایش داده خواهد شد . وارد برنامه می شوید . سپس در قسمت راهنما و گزینه فعالسازی برنامه را کلیک می کنید . بعد با وارد کردن کد کاربری در قسمت کد کاربری و با زدن دکمه دریافت کد فعالسازی ، کد فعالسازی در صورت داشتن مجوز صادر می شود و در آن قسمت نمایش داده می شود  و با زدن دکمه تایید برنامه فعال می شود و شما می توانید از تمامی قسمت های برنامه استفاده نمایید . تصاویر و متن کامل فعالسازی در راهنمای برنامه موجود است.